Chcete mít přístup k plnému znění všech analýz?

08. duben 2011

CI Consult & Research nabízí analýzy problémů, jejichž pochopení vyžaduje vysoce odborný vhled a zkušenosti. Poskytujeme vám informace a znalosti, které nejsou běžně přístupné. Naše analýzy tak pro vás představují přidanou hodnotu ve vašem budoucím rozhodování.

Zcela zdarma pro vás připravujeme časopis CI Time, který obsahuje zkrácené verze našich analýz a zevrubné pohledy na zvolená témata. Pokud však potřebujete hlubší znalosti, tvrdá data a chcete vidět věci v souvislostech, poskytneme vám za poplatek kompletní znění publikovaných analýz. Nabízíme vám dvě možnosti, jak získat plný přístup k našim znalostem.

 

Premium SMS

Pokud jednorázově řešíte problém, ke kterému aktuálně potřebujete odborné informace a problematikou se nezabýváte dlouhodobě, nabízíme vám možnost jednorázového nákupu pomocí Premium SMS. Za poplatek 99,- Kč si můžete zakoupit jednu konkrétní analýzu z naší nabídky. Nemusíte ztrácet čas registrací a platíte pouze za to, co skutečně potřebujete. Platba pomocí Premium SMS tak představuje rychlý a jednoduchý způsob, jak nalézt odpověď na otázku, kterou momentálně řešíte.

 

Předplatné

Úspěch závisí na správném rozhodování v dlouhodobém horizontu. K tomu potřebujete kvalitní, aktuální informace a pochopení problémů v souvislostech. Abyste měli veškeré dostupné informace kdykoliv k dispozici, využijte možnosti předplatného.

Předplatné stojí 4000,- Kč na jeden rok. Po dobu trvaní předplatného máte neomezený přístup k veškerým analýzám CI Consult & Research v plném znění kdykoliv a odkudkoliv. Nejste ničím omezeni a můžete tak naplno využít naše služby.